Kim jesteśmy

Historia

Przedsiębiorstwo Krix-Pool rozpoczęło swoją działalność na polskim rynku od 1989 roku, w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, ślusarstwa produkcyjnego oraz handlu artykułami spożywczymi. Jako firma rodzinna, wielopokoleniowa wciąż rozwijaliśmy zakres naszych usług oraz ich jakość tak by dotrzeć do jak największej liczby klientów. To sprawiło, że dziś Krix-Pool jest silnym i stabilnym przedsiębiorstwem, wielobranżowym doskonale znającym realia i potrzeby rynku lokalnego oraz naszych klientów.


W czym się specjalizujemy?

Od wielu lat nasza firma zajmuje się profesjonalnym wywozem nieczystości płynnych oraz nieczystości stałych, odpadów komunalnych, remontowych i budowlanych. Obsługujemy tysiące gospodarstw domowych, osiedli mieszkaniowych oraz firm i zakładów na terenie gminy Łomianki, Czosnów, miasta Nowy Dwór Mazowiecki oraz okolicznych wsi i miasteczek. Dzięki wielu przetargom gminnym i miejskim nasze przedsiębiorstwo stało się jednym z największych, działających na terenie gminy Czosnów.

Nasi pracownicy to pasjonaci pojazdów mechanicznych, dlatego łącząc pasje z pracą wciąż rozwijamy swoje umiejętności oraz jakość świadczonych przez nas usług w branży serwisów samochodowych. Podejmujemy się trudnych i skomplikowanych napraw, a ich rozwiązywanie sprawia nam wiele satysfakcji. Dzięki temu odnosimy coraz większe sukcesy, a nasze usługi doceniane są nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również duże firmy dla których prowadzimy kompleksową obsługę serwisową flot samochodowych, gwarancyjną jak i pogwarancyjną w ramach wieloletnich kontraktów.

Od 1999 roku nieustannie podnosimy wachlarz usług oferowanych naszym stałym jak i nowym klientom. Przyczyniło się to do wyodrębnienia w 2003 roku Krix-Pool 2 S.c. Sławomir Drużba, Cezary Drużba – Spółki należącej do prestiżowej sieci Q-SERVICE TRUCK – specjalizującej się w naprawach pojazdów użytkowych oraz skupiających najlepszych specjalistów w segmencie ciężarowym. To wszystko daje nam przewagę konkurencyjną wśród serwisów specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych, ciężarowych, przyczep, naczep i samochodów specjalistycznych na ryku lokalnym oraz pełne zadowolenie naszych kontrahentów.

10-letnie doświadczenie w transporcie oraz szybki rozwój przedsiębiorstwa przyczynił się do powstania w 2008 roku Krix-Pool Transport działalności zajmującej się specjalistycznym transportem samochodowym zarówno krajowym jak i zagranicznym (Unia Europejska). Dzięki temu nasza firma może zaoferować Państwu kompleksową usługę transportu samochodów osobowych i ciężarowych w atrakcyjnych cenach, przy wykorzystaniu wykwalifikowanych pracowników obsługi. A dodatkowo w szybkich i dostosowanych do państwa potrzeb terminach. Jako wieloletni członek Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych gwarantujemy Państwu najwyższy poziom oferowanych przez nas usług.

Na potrzeb rynku lokalnego uruchomione zostały również; wulkanizacja opon samochodów osobowych, ciężarowych, specjalistycznych i przemysłowych oraz myjnia osobowa, ciężarowa TIR i myjnia samochodów specjalistycznych.


Misja firmy

Od początku istnienia naszej firmy stawiamy duży nacisk na poziom świadczonych przez nas usług. Dostosowując się do potrzeb klientów oraz rynku wciąż się zmieniamy i rozwijamy oferując coraz większy wachlarz usług, starając się by były one dostępne w jak najkorzystniejszych cenach. Wybierając nasze przedsiębiorstwo na swojego partnera, otrzymują Państwu najwyższą gwarancję profesjonalnej usługi, potwierdzoną licznymi certyfikatami. Mamy nadzieję, że w drodze, którą sobie wyznaczyliśmy nie zabraknie również Państwa.