Mycie i dezynfekcja chłodni oraz pojazdow specjalistycznych

Oferta skierowana jest do firm oraz przedsiębiorstw, w których posiadaniu znajdują się pojazdy użytkowe wykorzystywane do przewozu towarów wymagających czystych i sterylnych warunków.

Wszystkie operacje mycia oraz dezynfekcji powierzchni komór ładunkowych oraz pozostałych powierzchni pojazdu wykonujemy zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji sanitarnej pojazdu. Każdorazowo wykonana usługa zostaje wpisana do książki sanitarnej lub rejestru mycia i dezynfekcji pojazdu.

Proces mycia i dezynfekcji

Mycie oraz dezynfekcja komory ładunkowej oraz wszystkich jej powierzchni odbywa się przy użyciu urządzeń oraz środków chemicznych specjalnie przeznaczonych do tego typu prac. Po wykonaniu usługi kierowca lub właściciel pojazdu przeprowadza kontrole czystości, a w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, wykonujemy działania korygujące.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie środki do mycia oraz dezynfekcji były ekologiczne i biodegradowalne. Wszystkie środki wykorzystywane w tym procesie są rekomendowane przez Państwową inspekcję sanitarną.