Myjnia ciężarowa – mycie przyczep i naczep

Dla posiadaczy maszyn z segmentu samochodów ciężarowych TIR, pragnących zadbać o czystość swoich pojazdów, oferujemy również kompleksowe mycie zewnętrzne i wewnętrzne przyczep oraz naczep.

Wiemy doskonale, że zarówno pojazdy jak i przyczepy wymagają dbania o ich czystość. Sprawdza się to szczególnie w przypadkach kiedy przyczepy i naczepy wykorzystywane są w trudnych warunkach.
Mycie jednostek w takich sytuacjach pozwala zachować nie tylko ich czystość, ale również odpowiedni stan powłok lakierniczych oraz wszelkich mechanizmów i elementów konstrukcji. Dlatego już dziś drogi kierowco, zapraszamy Cię do wizyty w naszej myjni przyczep i naczep ciężarowych TIR ze swoim pojazdem.


Mycie oraz dezynfekcja przyczep i naczep

W zależności od typu jednostki oraz jej zastosowania użytkowego, możemy zaoferować kilka wariantów mycia i czyszczenia. Na zlecenie naszych klientów wykonujemy kompleksowe czyszczenie przyczep oraz naczep lub mycie połączone z dodatkową dezynfekcją. Rodzaj i zakres czyszczenia wykonywany jest według życzeń klienta.

Należy pamiętać że zgodnie z ustawą o Państwowej Inspekcji Sanitarne, w przypadku przewozu żywności oraz produktów spożywczych – mycie oraz dezynfekcja przyczep i naczep wykorzystywanych do w/w celu, powinna odbywać się regularnie.

 


Jak myjemy przyczepy i naczepy ?

W procesie mycia wykorzystujemy wysokociśnieniowe myjki Kärcher – Zastosowanie tego rodzaju myjek gwarantuje dokładne i trwałe usunięcie wszelkich zabrudzeń powstałych w trakcie transportu ładunku. Dodatkowo w zależności od rodzaju zabrudzenia, w procesie mycia dobierane są odpowiednie środki myjące oraz pielęgnujące powłokę lakierniczą. 

W każdym etapie mycia oraz czyszczenia przyczep i naczep, staramy się wykorzystywać środki czyszczące, a także pielęgnujące niezawierające substancji szkodliwych dla otoczenia.