Myjnia samochodowa

Bezdotykowa Myjnia Samochodowa

Jako przedsiębiorstwo działające w dużej mierze w segmencie motoryzacyjnym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również usług, dzięki którym zadbamy o czystość i wygląd Państwa pojazdów. Dlatego od wielu lat z powodzeniem prowadzimy bezdotykową myjnię ukierunkowaną na posiadaczy pojazdów o małych, średnich i dużych gabarytach.

Jakie pojazdy myjemy ?

Aby przyspieszyć i ułatwić odnalezienie odpowiednich informacji dotyczących myjni bezdotykowej, podzieliliśmy dział myjnia na 5 podrozdziałów, tak by umożliwić uzyskanie wyłącznie interesujących Państwa informacji. Mamy nadzieję, że ten system podziału informacji znacząco usprawni wyszukiwanie wszelkich informacji na naszej stronie.

Myjnia samochodów dostawczych

W ramach myjni wykonujemy wszelkie prace związane z myciem oraz pielęgnacją samochodów użytkowych zarówno na zewnątrz jak i w środku. Samochody tego typu myjemy wyłącznie ręcznie przy użyciu wysokociśnieniowych myjek renomowanej firmy Kärcher oraz profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji samochodów.


Myjnia samochodów specjalistycznych

W pojazdach z tego segmentu dbałość o ich czystość przekłada się nie tylko na ich wygląd estetyczny, ale także na bezpieczeństwo, gdyż wiele pojazdów z tego segmentu uczestniczy w zadaniach i czynnościach specjalistycznych.


Myjnia samochodów ciężarowych

Z naszych usług korzystają zarówna prywatni właścicieli dużych maszyn jak i firmy transportowe, spedycyjne oraz przewozowe. Pamiętajmy, że samochód firmowy to zarówno narzędzie pracy jak i wizytówka firmy, dlatego warto dbać zarówno o stan techniczny pojazdu jak i jego czystość.


Myjnia przyczep i naczep

Dla posiadaczy maszyn z segmentu samochodów ciężarowych TIR, pragnących zadbać o czystość swoich pojazdów, oferujemy również kompleksowe mycie zewnętrzne i wewnętrzne przyczep oraz naczep.Wiemy doskonale, że zarówno pojazdy jak i przyczepy wymagają dbania o ich czystość. Sprawdza się to szczególnie w przypadkach kiedy przyczepy i naczepy wykorzystywane są w trudnych warunkach.

Mycie jednostek w takich sytuacjach pozwala zachować nie tylko ich czystość, ale również odpowiedni stan powłok lakierniczych oraz wszelkich mechanizmów i elementów konstrukcji. Dlatego już dziś drogi kierowco, zapraszamy Cię do wizyty w naszej myjni przyczep i naczep ciężarowych TIR ze swoim pojazdem.


Myjnia samochodów osobowych

Myjnia samochodów osobowych oferowana w ramach usług naszego przedsiębiorstwa, to ponad 10 lat doświadczenia w myciu i pielęgnacji pojazdów.

Przez wszystkie te lata razem rozwijaliśmy nasze usługi tak by dostarczyć jak najlepszej jakości usługę – pozwalającą efektywnie i bezpiecznie zadbać o czystość i wygląd obsługiwanych przez nas pojazdów. W naszej drodze nie zapominamy o naszych klientach – To dzięki nim i dla nich rozwijamy i ulepszamy swoje usługi.

 


Mycie i dezynfekcja chłodni (izoterm)

Oferta skierowana jest do firm oraz przedsiębiorstw, w których posiadaniu znajdują się pojazdy użytkowe wykorzystywane do przewozu towarów wymagających czystych i sterylnych warunków. Wszystkie operacje mycia oraz dezynfekcji powierzchni komór ładunkowych oraz pozostałych powierzchni pojazdu wykonujemy zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji sanitarnej pojazdu. Każdorazowo wykonana usługa zostaje wpisana do książki sanitarnej lub rejestru mycia i dezynfekcji pojazdu.