Serwis samochodowy

Auto-serwis samochodowy

Jako przedsiębiorstwo wielobranżowe działamy na rynku motoryzacyjnym od niemal początku naszego istnienia. Przez te wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy olbrzymi bagaż doświadczeń, a co najważniejsze solidną i sprawdzoną grupę pracowników, którzy o swoim fachu wiedzą prawie wszystko. Dzięki temu nasz warsztat samochodowy to przede wszystkim profesjonalnie i szybko wykonane naprawy.

Jakie pojazdy naprawiamy?

Serwis i naprawa samochodów dostawczych

Nasz serwis samochodów dostawczych specjalizujący się naprawie samochodów dostawczych i użytkowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony serwis przystosowany zarówno do naprawy jak i diagnostyki samochodów dostawczych.


Q-Service Truck – Naprawa samochodów ciężarowych

Krix-Pool jest wieloletnim członkiem rynku zajmującego się kompleksową naprawą i eksploatacją samochodów ciężarowych TIR. Jako wieloletni partner Q-Service Truck największej sieci serwisów skupiających najlepszych specjalistów w segmencie pojazdów ciężarowych i dostawczych, nie możemy pozwolić sobie na brak profesjonalizmu.


Naprawa przyczep oraz naczep

W naszej wieloletniej pracy na rynku transportowym i motoryzacyjnym nie mogło zabraknąć również takich usług jak naprawa przyczep i naczep. Dlatego od wielu lat z powodzeniem świadczymy naszym klientom kompleksowy serwis naczep oraz przyczep, w ramach którego wykonujemy przeglądy okresowe, naprawy eksploatacyjne, naprawa powypadkowych oraz remonty wszelkiego rodzaju przyczep oraz naczep samochodowych.


Naprawa samochodów specjalnych i specjalistycznych

Jako jedni z niewielu, zajmujemy się również kompleksowym serwisem i naprawą pojazdów specjalnych, czyli posiadających specjalne urządzenia i wykorzystywanych do wykonywania specyficznych prac i zadań. Jak również pojazdów specjalizowanych posiadających nadwozie do przewożenia nietypowych ładunków.


 Obsługa serwisowa flot samochodowych

Dla firm i przedsiębiorstw, P.P.H.U Krix-Pool od wielu lat świadczy kompleksową obsługę serwisową flot samochodowych. Celem naszych działań jest zapewnienie profesjonalnej obsługi obejmującej wszelkie aspekty serwisu eksploatacyjnego Państwa samochodów.


 

Serwis i naprawa samochodów osobowych

Przedsiębiorsto Krix-Pool to również wieloletnia działalność na lokalnym rynku motoryzacyjnym. Nasz auto serwis zajmuje się kompleksową naprawą oraz konserwacją samochodów osobowych wszystkich marek. W naszym zakładzie posiadamy w pełni wyposażone stanowiska serwisowe, zarówno mechaniczne jak i diagnostyczne.

 


Profesjonalizm: Q-Service Truck

Zawsze staramy się być profesjonalistami w tym co i jak wykonujemy. Dzięki temu od wielu lat jesteśmy autoryzowanym członkiem prestiżowej grupy Q-Service Truck, która zobowiązuje i motywuje nas do Ciągłej pracy nad jakością prac wychodzących z pod naszych rąk.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Z ponad 23 letnim doświadczeniem w branży potrafimy naprawić prawie wszystko
  • Zatrudniamy grupę mechaników, których umiejętności gwarantujemy licznymi certyfikatami i dyplomami
  • Naszą pasję i zaangażowanie dostrzegły takie grupy jak Q-Service Truck członek grupy Inter Cars
  • Posiadamy wieloletnie kontakty z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami części samochodowych
  • Gwarantujemy atrakcyjne ceny napraw oraz duże rabaty przy dłuższej współpracy