Wywóz śmieci i odpadów komunalnych

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie gospodarowania odpadami, zajmującym znaczącą pozycje na lokalnym rynku usług komunalnych.

Cechuje nas solidność oraz dbałość o środowisko naturalne, które nas otacza. W naszej polityce kluczowy nacisk kładziemy na jakość oferowanych przez nas usług oraz pozytywny kontakt z wszystkimi klientami. To wszystko sprawia, że z naszych usług korzystało już tysiące zadowolonych gospodarstw domowych.

Jesteśmy dostawcami usług do podmiotów gospodarczych, wśród których można wymienić między innymi firmy, osiedla mieszkaniowe, wspólnoty, obiekty handlowe, oraz zakłady produkcyjne i przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowe dla których od wielu lat świadczymy wywóz nieczystości stałych ( śmieci komunalnych ).


Pojemniki na śmieci i odpady

W naszej ofercie posiadamy atestowane pojemniki na śmieci z tworzywa sztucznego w najczęściej wykorzystywanych rozmiarach:

    • Pojemnik na śmieci 120 Litrów\
    • Pojemnik na śmieci 240 Litrów
    • Pojemnik na śmieci 1110 Litrów

Dbamy o środowisko, które nas otacza. Posiadamy własną sortownię śmieci i odpadów, w której sortujemy wszystkie odebrane przez nas śmieci.