Wywóz śmieci

Wywóz nieczystości stałych oraz płynnych.

Z powodzeniem od ponad 15 lat nasza firma świadczy usługi w zakresie wywozu i utylizacji różnego rodzaju nieczystości stałych oraz płynnych. Dlatego wspierając się naszym doświadczeniem w dbaniu o czystość naszego otoczenia, jesteśmy w stanie przedstawić Państwu najkorzystniejszą ofertę na rynku .

Zadbamy o:

Wywóz szamba i nieczystości płynnych

W ramach gospodarki odpadami komunalnymi dostarczamy naszym klientom pełen zakres usług związanych z opróżnianiem wszelkiego rodzaju zbiorników bezodpływowych z nieczystości płynnych.
Wykwalifikowana i doświadczona obsługa, oraz wysokiej klasy sprzęt pozwala nam przedstawić ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

 


Wywóz gruzu i odpadów budowlanych

Dla klientów będących w trakcie budowy lub remontu oraz dla firm działających w sektorze budowlano-remontowym, oferujemy wywóz gruzu budowlanego oraz odpadów budowlanych, pobudowlanych i poremontowych.

 


Wywóz śmieci i odpadów komunalnych

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie gospodarowania odpadami, zajmującym znaczącą pozycje na lokalnym rynku usług komunalnych. Cechuje nas solidność oraz dbałość o środowisko naturalne, które nas otacza.

Jesteśmy dostawcami usług do podmiotów gospodarczych, wśród których można wymienić między innymi firmy, osiedla mieszkaniowe, wspólnoty, obiekty handlowe, oraz zakłady produkcyjne i przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowe dla których od wielu lat świadczymy wywóz nieczystości stałych ( śmieci komunalnych ).


Pojemniki na śmieci i odpady bytowe – oferta dla firm

W swoich zasobach posiadamy pojemniki na śmieci typu MGB/SM o sandardowych pojemnościach najczęściej stosowanych przy wywozie śmieci komunalnych, wykonane z tworzyw sztucznych tj. Polietylenu PHED oraz posiadające wszelkie certyfikaty jakości i zgodności z wymogami Unii Europejskiej.


Wynajem kontenerów

Wynajem Kontenerów na śmieci to usługa kierowana przed wszystkim do wszelkiego rodzaju zakładów produkcyjnych i przemysłowych. Jednocześnie w naszej misji nie zapominamy również o potrzebach mniejszych podmiotów takich jak: gospodarstwa domowe, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe.


Wszystko co robimy, robimy z pasją i według najwyższych standardów Unijnych, dopuszczalnych norm oraz co najważniejsze w pełni ekologicznie dbając o środowisko, które nas otacza.

Naszą oferta kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych tj. osiedla mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, placówki handlowe i usługowe, zakłady przemysłowe na terenie gmin: Łomianki, Czosnów, miasta Nowy Dwór Mazowiecki oraz w okolicznych wsiach i miasteczkach.